fbpx

Dziękujemy za zapis na kurs

krok 1

Wyślij Formularz

krok 2

Opłać Kurs Na Podane Konto w tytule wpisując imię i nazwisko kursanta

krok 3

Czekaj Na Wiadomość z potwierdzeniem zapisu

krok 4

Przyjdź na zajęcia w wybranym terminie

Cieszymy się, że z nami jesteś!

Pierwszy trymestr zajęć z rysunku jest szczególnie ważny, ponieważ poznajemy podczas niego najważniejsze zagadnienia dotyczące nauki rysunku. To właśnie na podstawie wiedzy, którą zdobędziesz w pierwszym trymestrze zajęć będziesz potem budować umiejętności rysunkowe, które rozwiną Cię w kierunku, który najbardziej Cię interesuje

W pierwszym trymestrze zajęć poznasz podstawy rysunku, aby następnie, w kolejnym trymestrze, móc wybrać zajęcia kierunkowe, na które będziesz uczęszczać. W celu wybrania grupy profilowanej w drugim trymestrze, będziemy kontaktować się z Tobą drogą mailową lub telefoniczną

1. Dokonaj opłaty za kurs

Terminy wpłaty znajdziesz w wiadomości email którą właśnie dostałeś. 

Opłaty dokonaj na konto pracowni podane poniżej:

DOMIN Wrocław Studio Grafiki sp. z o.o.
Ul. M. Józefa Piłsudskiego 40/5 50-033 Wrocław
Mbank: 54 1140 2004 0000 3302 7639 9871
Tytuł przelewu:  Imię i Nazwisko kursanta

Kwota do wpłaty:
Opłata trymestralna – 1150 zł 
Opłata miesięczna – 419 zł

Ilość miejsc na zajęcia jest ściśle ograniczona. O przyjęciu na kurs decyduje zaksięgowanie opłaty na naszym koncie. Wysłanie formularza jest jedynie wyrażeniem chęci uczestnictwa. W razie braku miejsc o przyjęciu na kurs decyduje kolejność wpłat.

2. Po opłacie oczekuj na wiadomość z potwierdzeniem zapisu na kurs

Uzbrój się w cierpliwość, wiadomość z potwierdzeniem wysyłamy ręcznie. Staramy się robić to jak najszybciej. Ale w niektórych przypadkach może to trwać do 5 dni roboczych od zaksięgowania opłaty na naszym koncie.

3. Przyjdź na zajęcia w wybranym terminie

Termin oraz wszystkie informacje dotyczące płatności zostały Ci właśnie wysłane na podany przez Ciebie w formularzu adres email.