KURS RYSUNKU Junior digital painting 12 - 15 lat

Digital Painting dla nastolatków - nie musisz nic umieć, u nas nauczysz się wszystkiego

Zapisy na rok szkolny 2023/24 rozpoczęte!

Junior Digital Painting - zajęcia w Procreate

Malarstwo cyfrowe powoli opanowuje świat rysunku – jest to medium, które daje nam nieograniczoną ilość narzędzi i możliwości. Nic więc dziwnego, że digital painting wykorzystywany jest w wielu branżach powiązanych z rysunkiem – ilustratorzy książek, plakaciści, koncept artyści, graficy pracujący przy produkcji gier, fotografowie – wszyscy wykorzystują malarstwo cyfrowe w swojej pracy. Poza tym, że jest to przyszłościowa umiejętność, jest też ciekawą odskocznią od klasycznego rysunku na kartce.

Zajęcia Junior Digital Painting odbywają się w małej grupie zajęciowej. Cotygodniowe spotkania trwają trzy godziny zegarowe. Na każdego z kursantów czeka tablet iPad z zainstalowanym programem Procreate (oczywiście można też przynieść swój własny). Program Procreate, na którym pracujemy podczas zajęć, zrewolucjonizował świat digital paintingu i bardzo szybko stał się cenioną aplikacją, konkurującą np. z Adobe Photoshop. Podczas trwania kursu odkryjesz wszystkie możliwości tego programu i dowiesz się jak z nich korzystać.

 

Zajęcia są prowadzone od podstaw, a program przygotowany jest dla osób początkujących – nie musisz umieć rysować, aby zapisać się na zajęcia

Dla kogo?

Jest to kurs dla Ciebie, jeśli:

 • lubisz kreatywnie spędzać czas
 • jesteś osobą początkujacą
 • chcesz tworzyć fajne prace
 • chcesz profesjonalnie rysować
 • chcesz w przyszłości pracować jako ilustrator, koncept artysta lub w podobnym zawodzie
 • znudziło Cię klasyczne rysowanie na kartce

Jak przebiegają zajęcia?

Junior Digital Painting

Nasz kurs to idealne zajęcia, które wprowadzą Cię w świat malarstwa cyfrowego – przedstawią wykorzystywane techniki, a także rozwiną twoją pasję i zainteresowanie tym tematem. Składa się przede wszystkim z obowiązkowych, cotygodniowych, trwających 3 godziny spotkań. W swoich ramach ma także możliwość odrabiania zajęć, jeżeli jakieś Ci przepadną.

Obowiązkowe zajęcia raz w tygodniu wg wybranej grupy - stacjonarnie w pracowni

Zajęcia Junior Digital Painting odbywają się stacjonarnie raz w tygodniu i trwają trzy godziny zegarowe. Grupę zajęciową wybierasz sobie zgodnie z godzinami, które najbardziej odpowiadają twojemu trybowi nauki.

Czego nauczysz się na tych spotkaniach? Przede wszystkim stawiamy na takie umiejętności jak:

 • podstawy rysunku przestrzennego,
 • martwą naturę,
 • podstawy rysunku postaci,
 • tematy sci-fi i fantasy,
 • rysowanie zwierząt.

Nasz kurs zajęć cyklicznych składa się z trzech trymestrów, po 10 zajęć każdy. Na czas zajęć dostajesz tablet iPad z programem Procreate. Zajęcia, na które z różnych powodów nie będziesz mógł dotrzeć nie przepadną Ci – masz możliwość ich odrobienia!

2.Platforma szkoleniowa

Dodatkowo dostajesz na niej dostęp do bonusowych materiałów które możesz zrobić w domu lub na wolnej pracowni - materiał wraz z objaśnieniem w formie wideo. Dzięki niej zapiszesz się na zajęcia z wolnej pracowni.

Opinie uczestników zajęć

Ola Rokita
Ola RokitaStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Zapisanie się na kurs w Dominie było chyba najlepszą decyzją jaką podjęłam w życiu. Ciężko opisać słowami atmosferę tu panującą, bezinteresowne zaangażowanie prowadzących z jakim nie spotkałam się nigdzie, nigdy wcześniej, ogromną pomoc, wiedzę, motywację którą tu otrzymałam i możliwość ciągłego rozwoju na tak wielu płaszczyznach. Domin to mój drugi dom i to miejsce, jak i wszyscy cudowni ludzie, których tu poznałam zajmują szczególne miejsce w moim sercu, szczerze polecam każdemu❤️
Magda Jarosz
Magda JaroszStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Domin to przede wszystkim ludzie tworzący to miejsce-prowadzący pełni pasji, zaangażowania i cierpliwości, potrafiący przekazać swoją wiedzę w sposób zrozumiały dla każdego. Dzięki uczęszczaniu na kurs nie tylko dostałam się na wymarzone studia na Wydziale Architektury, ale także zaraziłam się pasją do rysunku oraz nauczyłam się pracowitości i że dzięki niej możemy osiągać kolejne postawione sobie cele i spełniać marzenia. Domin to cudowne miejsce! Idealne zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z rysunkiem, jak i już zaawansowanych, dla osób, które marzą o studiach na ASP i Architekturze oraz dla pasjonatów i hobbystów. Z całego serca polecam każdemu!❤️
Ola Krzak
Ola KrzakStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
KOCHAM DOMIN!! Dołączyłam na kurs architektury zaledwie 5 miesięcy temu mając małe nadzieje na to, że uda mi się ogarnąć cały materiał i podszkolić swoje umiejętności na tyle by dostać się na architekturę. Ale wparcie jakie tu otrzymałam, wspaniała atmosfera na zajęciach i cudowni ludzie sprawili, że uwierzyłam w siebie i tym samym zdałam egzaminy, a w październiku rozpoczynam studia na wymarzonym wydziale architektury!! � Z całego serca dziękuję każdemu kto przyczynił się do tego i za wszystkie cenne rady, które już nie raz mi się przydały i na pewno będzie jeszcze wiele okazji by je wykorzystać �
Ania Gargol
Ania GargolStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Domin pomógł mi się rozwinąć artystycznie, chociaż sama na początku w siebie nie wierzyłam. Dzięki super atmosferze i jeszcze lepszych prowadzących dostałam się na wymarzone studia! Dziękuję ❤️
Poprzedni
Następny

cennik zajęć Junior 12 - 15 lat Digital Painting

Raty Miesięczne - główny kurs

stała opłata miesięczna - możesz wykupić tylko podstawowe zajęcia
429 Miesięcznie
 • Kurs Digital Painting
 • sprzęt na zajęcia (ipad + pencil)
 • możliwość odrabiania pominiętych zajęć
 • Pakiet Wolna Pracownia
 • Dostęp do wideotutoriali i materiałów dydaktycznych na naszej platformie szkoleniowej

Raty Trymestralne - główny kurs

stała opłata trymestralna
1197
1150 Trymestralnie
 • Kurs Digital Painting​
 • sprzęt na zajęcia (ipad + pencil)
 • możliwość odrabiania pominiętych zajęć
 • Pakiet Wolna Pracownia
 • Dostęp do wideotutoriali i materiałów dydaktycznych na naszej platformie szkoleniowej
Dobra cena

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?​

Dostępne terminy grup zajęciowych znajdziesz w formularzu zgłoszeniowym. Terminarz zajęć Wolnej Pracowni publikujemy na przełomie września i października na platformie kursanta

Co przynieść na pierwsze zajęcia?

 • Pendrive, na którym zapiszesz swoje prace po zakończeniu zajęć.
 • Nie musisz przynosić własnego sprzętu! Na zajęciach czeka na Ciebie iPad z rysikiem, na którym możesz pracować podczas zajęć.
 • Jeśli masz swój sprzęt (IPad z programem Procreate) możesz przynieść go ze sobą i pracować na nim. (informacje jak przygotować do zajęć swój sprzęt znajdziesz w wiadomości po zapisie)

Nie czekaj zapisz się już dziś!

Zobacz co potrafią nasi uczniowie i do nich dołącz!

Najczęściej zadawane pytania

Zapisu dokonujemy na roczny kurs (30 zajęć rejsowych) podzielony na 3 części (trymestry) obejmujące 10 zajęć (ok 3 m-c) Jeżeli nie możesz kontynuować zajęć można je przerwać:
– wybierając opłatę miesięczną w każdym momencie
– wybierając opłatę trymestralną na przełomie trymestrów o czym za każdym razem przypominamy.

Aby przerwać kurs wystarczy nie dokonać opłaty w terminie. 

Każdy z poziomów zaawansowana kursu trwa 3 trymestry.
Zajęcia w roku szkolnym odbywają się od września do kończ czerwca.

Większość grup zaczyna zajęcia we wrześniu – pojedyncze grupy otwieramy od października i na początku kolejnych trymestrów grudzień i marzec. Terminarz grup od października udostępnimy we wrześniu.

Na zajęciach innych niż digital painting rysujemy różnymi technikami. Oprócz ołówka używamy: kredek, długopisu, cienkopisu, markerów, kawy czy mielonego grafitu. Na zajęciach z Digital Paintingu korzystamy z tabletów graficznych.

Na zajęcia z Digital Paintingu nie potrzebujesz niczego! Na miejscu czeka na Ciebie tablet z rysikiem i z zainstalowanym oprogramowaniem, z którego możesz korzystać podczas zajęć.

Wychodzimy z założenia że kurs jest po to żeby się nauczyć. Nie musisz nic umieć.

Rok może wystarczyć żeby dobrze się przygotować, ale sugerujemy wtedy żeby częściej chodzić na zajęcia dodatkowe lub wybrać kurs dodatkowy drugi raz w tygodniu (np. studium modelki) 

Tak po ukończeniu pełnego rocznego kursu i wykonaniu 80% procent prac z programu kursu (ukończone prace weryfikujemy przez zbieranie wpisu w indeksie kursu)

Dyplomy rozdajemy w czerwcu.

Nic straconego w przyszłości możesz kontynuować zajęcia od momentu zakończenia. Żeby przerwać kurs wystarczy przestać go opłacać. Po czasie określonym w regulaminie zostaniewsz wypisany automatycznie. 

Opłata za zajęcia jest zawsze stała ratą miesięczną lub trymestralną. 
3 raty miesięczne – to jedna rata trymestralne w której zawiera się 12 zajęć rejsowych.
Jest 9 rat miesięcznych za pełny kurs, a miesięcy zajęć jest 10 – za czerwiec nie ma opłaty, dlatego suma opłat zgadza się z ilość 36 zajęć w roku. Wszystkie daty zajęć znajdziesz na platformie kursanta. 

Zapis na kurs jest do czerwca, nie trzeba ponawiać zapisu co trymestr. Należy zapisać się ponownie po przerwie wakacyjnej.

Prowadzimy konsultacje, na których możesz odrabiać pominięte zajęcia 

Tak, trzeba wtedy przez pewien czas chodzić intensywniej na zajęcia odrobieniowe żeby przerobić tematy pominięte od początku programu.

Dostęp do platformy uzyskasz po pierwszych zajęciach. Loginem do twojego konta jest adres email podany przy rejestracji. 

Do zobaczenia na zajęciach

Platforma szkoleniowa - dominwro.pl

Na naszej autorskiej platformie szkoleniowej znajdziesz:

 • wideotutoriale z najważniejszymi zagadnieniami do każdego z zajęć rejsowych. 
 • materiały dydaktyczne w formacie pdf
 • możliwości skorzystania z innych kursów
 • kalendarza zajęć swojej grupy
 • zapisy na zajęcia wolnej pracowni

Dzięki niej:

 • dostajesz elastyczne zajęcia
 •  jeżeli nie możesz dotrzeć na zajęcia nic straconego . Wystarczy pobrać materiał dydaktyczny, obejrzeć wideotutorial rysunek wykonać w domu, a do korekty przynieść go na następne zajęcia. 
 • możesz wielokrotnie wrócić do każdego tematu. Już nic z zajęć Ci nie umknie. 
 • Żeby odrobić zajęcia nie musisz przyjeżdżać do pracowni – wszystkie materiały znajdziesz na portalu. 
 • zapiszesz się na wolną pracownie – masz zawsze pewne miejsce na zajęcia dodatkowe
 • cały kurs w jednym miejscu

Do zobaczenia na zajęciach!

Czym Jest Wolna PRacownia?

Zajęcia dodatkowe dla naszych kursantów

 • Zajęcia profilowane pod względem tematów lub technik
 • darmowe dla naszych kursantów
 • na zajęcia z Pakietu Wolna pracownia zapisujesz się przez portal kursanta – zawsze masz pewne miejsce
 • zajęcia cykliczne w blokach tygodniowych
 • wybierz zajęcia które najbardziej Cię kręcą i po prostu przyjdź!

Jakie zajęcia wchodzą w skład wolnej pracowni?

 • Malarstwo Akwarelowe
 • Postać
 • Malarstwo Akrylowe
 • Portret
 • Symulacje Egzaminów Wstępnych
 • Zajęcia odrobieniowe
 • Modelka z Natury

Do zobaczenia na zajęciach!

*  harmonogram i rodzaje kursów pakietu “wolna pracownia” mogą ulec zmianie podczas trwania kursu. Rodzaje zajęć dostosowujemy do aktualnego zainteresowania i potrzeb kursantów. 

Malarstwo Akwarelowe
Zajęcia cykliczne, 3 godzinne wg harmonogramu zajęć.

Chcesz spróbować akwareli? A może podchodzisz do egzaminu do Liceum Plastycznego? Wpadnij na akwarelę i pomaluj z nami!

Postać Studyjna
Zajęcia cykliczne, 4 godzinne wg harmonogramu zajęć.

Na tych zajęciach cotygodniowo pozuje nam modelka/model. Jeżeli interesuje Cię rysunek ludzkiego ciała to coś dla Ciebie!

Malarstwo Akrylowe
Zajęcia cykliczne, 3 godzinne wg harmonogramu zajęć.

Chcesz nauczyć się nauczyć malować akrylem? Może na egzaminie wstępnym masz malarstwo? Dobrze trafiłeś!

Portret
Zajęcia cykliczne, 3 godzinne wg harmonogramu zajęć.

Tutaj skupimy się na ludzkiej twarz i jej elementach. Chcesz fajnie portretować? Przyjdź!

Postać dla architektów
Zajęcia cykliczne, 4 godzinne wg harmonogramu zajęć.

Zajęcia dla wszystkich a w szczególności dla osób przygotowujących się do egzaminu wstępnego na wydział architektury. W pierwszym półroczu pozuje nam modelka z przeplatającymi się ćwiczeniami postaci, w drugim półroczu sama modelka

Symulacje Egzaminów Wstępnych
Zajęcia cykliczne, 3 godzinne wg harmonogramu zajęć.

Tu dowiesz się jak dostać dużo punktów na egzaminie wstępnym na wydział architektury.

Stolik Korekt
Zajęcia cykliczne, 5 razy w tygodniu, 3 godzinne wg harmonogramu zajęć.

Jeżeli potrzebujesz skonsultować trudny temat, przerobić problematyczne zagadnienie, masz pracę z którą nie wiesz co zrobić, etc. Możesz przyjść od poniedziałku do piątku na zajęcia dodatkowe podczas których prowadzący pomoże Ci szybciej rozwinąć Twój poziom w rysunku.

Zajęcia Odrobieniowe
Zajęcia cykliczne, 5 razy w tygodniu, 3 godzinne wg harmonogramu zajęć.

Nie możesz przyjść na zajęcia? Nic straconego. 5 dni w tygodniu możesz odrobić temat na którym Cię nie było. Na zajęciach czeka na Ciebie prowadzący który indywidualnie wytłumaczy Ci zagadnienie. Już nic nigdy Ci nie przepadnie.