ZAjęcia rysunkowe Dominek - dla dzieci 8-11 lat

Zapisy do nowych grup rozpoczęte!

Zajęcia rysunkowe, plastyczne i malarskie dla młodych artystów. Dla dzieci w wieku 8-11 lat

DOMINek Wrocław - zajęcia rysunkowe dla najmłodszych!

Wierzymy, że pasję do rysowania pielęgnować można w każdym wieku i nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, żeby zacząć rysować. W myśl tej idei stworzyliśmy zajęcia rysunkowe dla dzieci Dominek, na które zapraszamy naszych najmłodszych artystów. Dzieci z natury mają niesamowicie bogatą wyobraźnię, bardzo rozwiniętą kreatywność i wielki zapał do tworzenia. Naszym celem jest pomóc naszym najmłodszym uczniom zrealizować ich pomysły za pomocą technik i narzędzi rysunkowych i malarskich. Na zajęciach dzieci poznają wiele różnych technik rysunkowych, zaczynając od tych najbardziej podstawowych, jak ołówki czy kredki, na tych bardziej nietypowych, jak akwarela czy tusz, kończąc.

Wierzymy, że każdy może nauczyć się rysować – dlatego zachęcamy do rozpoczęcia swojej rysunkowej przygody jak najwcześniej.

Wyróżniają nas:

 • przestronna pracownia w centrum Wrocławia,
 • kameralne grupy
 • indywidualne podejście do dzieci
 • przemyślany program tworzony w oparciu o wiedzę pedagogiczną
 • materiały dydaktyczne do rysowania w domu
 • pełna pasji, młoda kadra

Dwie grupy wiekowe:

Bardzo prosimy o zapoznanie się z kategoriami wiekowymi dla każdej z grup. Oba warunki (zarówno wiek, jak i klasa) muszą zostać spełnione. Jeśli dziecko jest na pograniczu obu grup – do Państwa należy decyzja do której z grup dołączy

DOMINEK 8-9 lat: Uczestnik tej grupy wiekowej musi mieć co najmniej 8 lat i być w 3 klasie szkoły podstawowej

DOMINEK 10-11 lat: Uczestnik tej grupy wiekowej musi mieć co najmniej 10 lat i być w 5 klasie szkoły podstawowej

Dla osób, które mają 11 lat i są w 6 klasie szkoły podstawowej stworzyliśmy dedykowany kurs JUNIOR

kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o kursie Junior

Dla kogo?

Dominek to kurs dla dzieci, które:

 • lubią kreatywnie spędzać czas
 • chcą tworzyć fajne prace
 • lubią tworzyć i rysować
 • chcą ćwiczyć swoje zdolności manualne
 • chcą kreatywnie wyrazić siebie
 • mają od 8 do 11 lat

Jak przebiegają zajęCia?

Zajęcia rysunkowe dla dzieci Dominek

Zajęcia plastyczne Dominek trwają 1,5 godziny (zegarowej). Na zajęciach panuje atmosfera sprzyjająca tworzeniu. Pobudzamy w dzieciach pomysłowość, ćwiczymy ich kreatywność oraz zdolności manualne i pomagamy wyrażać się za pomocą rysunku i malarstwa. Na zajęciach używamy mediów takich jak: ołówek, kredki, akwarela, tusz, flamastry, markery czy cienkopisy. Każdego nauczymy rysować – wierzymy, że warto zacząć naukę wcześnie!

Zajęcia raz w tygodniu wg wybranej grupy - stacjonarnie w pracowni

Zajęcia Dominek odbywają się stacjonarnie raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny zegarowej. Wprowadziliśmy podział na dwie grupy wiekowe: 8-9 i 10-11 lat. Jeśli młody artysta lub artystka jest na pograniczu obu grup – decyzja o tym do której z nich dołączy należy do Państwa. Na zajęciach dzieci dostają do domu materiały dydaktyczne, dzięki którym mogą rysować również po zakończeniu zajęć. Pracownia zapewnia przybory do używania podczas zajęć.

Co robimy na zajęciach? Poruszamy takie tematy jak:

 • rysowanie zwierząt
 • kolorowanki
 • mozaiki i kolaże
 • martwą naturę
 • podstawy widzenia przestrzennego
 • tematy sci-fi i fantasy,
 •  rysowanie postaci

Kurs Dominek trwa od września do czerwca. Zapisu można dokonać w każdej chwili i dołączyć do konkretnej grupy od kolejnego miesiąca rozliczeniowego, jeśli jest w niej jeszcze miejsce. Jeśli zależy Państwu na konkretnym dniu lub grupie (np. chcieliby Państwo zapisać dziecko z koleżanką/kolegą lub rodzeństwem), najlepiej dokonać zapisu przed rozpoczęciem roku szkolnego.

UWAGA! Bardzo prosimy, żeby podczas trwania zajęć rodzic lub opiekun w razie potrzeby odbierał telefon.

cennik zajęć Dominek 8-11 lat

Raty Miesięczne - główny kurs

stała opłata miesięczna
300
219 Miesięcznie
 • Kurs Dominek
 • Materiały dydaktyczne do domu
 • Przybory na zajęcia

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?​

Dostępne terminy grup zajęciowych znajdziesz w formularzu zgłoszeniowym.

KONTAKT

Sekretariat / informacje o kursie – informacje o kursie, zapisach, pytania dot. zajęć, płatności etc.:

Julia Wieczorkiewicz

Agnieszka Ibek
Martyna Milczarek
tel: 575 060 769
pracownia@dominwro.pl

Prowadząca pracownie
Paulina Strumińska: 
tel: 662 486 691

dominek@dominwro.pl

Co przynieść na zajęcia?

 • Na zajęcia nie musisz przynosić nic! Wszystkie potrzebne materiały i przybory zapewnia pracownia

Najczęściej zadawane pytania

Zapisu dokonujemy na roczny kurs, który trwa od września do maja/czerwca. Opłaty za dany miesiąc dokonujemy do 28 dnia poprzedniego miesiąca. Trzy opłaty miesięczne pokrywają 11 zajęć. Dokonujemy 9 równych opłaty.  Dzięki temu suma opłat zgadza się z ilością zajęć (9 opłat miesięcznych = 33 zajęcia)

Większość grup zaczyna zajęcia we wrześniu. Jeżeli w grupie są miejsca można do niej dołączyć w każdym momencie. 

Na zajęciach korzystamy z różnych technik rysunkowych i malarskich. Używamy ołówków, kredek, akwareli, flamastrów, markerów, cienkopisów, tuszu i innych przyborów. Wszystkie materiały dydaktyczne i rysunkowe zapewnia pracownia DominWro

Pracownia zapewnia przybory i materiały rysunkowe dla kursu Dominek. Na zajęcia nie musisz nic przynosić

Należy złożyć mailową rezygnację lub przestać opłacać kurs. Po złożeniu rezygnacji zwracamy nadpłatę za zajęcia które się jeszcze nie odbyły. Opłacają Państwo jedynie zajęcia, które odbyły się przed złożeniem rezygnacji. W przypadku nie złożenia rezygnacji i braku płatności za kolejną ratę zostają Państwo wypisani z zajęć o czym poinformujemy mailowo. W przypadku rezygnacji warto ją zgłosić, jedynie wtedy możemy dokonać zwrotu. 

Opłata za zajęcia jest zawsze stała ratą miesięczną
3 raty miesięczne pokrywają 11 zajęć

Zapis na kurs jest do końca roku szkolnego, nie trzeba ponawiać zapisu co miesiąc. Należy zapisać się ponownie po przerwie wakacyjnej.

Tak, jeśli w danej grupie są miejsca, można do niej dołączyć od kolejnego okresu rozliczeniowego (miesiąca)

Opiekun może poczekać w pracowni w wyznaczonym do tego celu miejscu, jednak  w okolicy znajdą Państwo kawiarnie i centra handlowe, w których można przyjemnie spędzić czas oczekując na koniec zajęć. Dla dobra naszych kursantów prosimy, żeby rodzic lub opiekun podczas trwania zajęć był „pod telefonem”. Dzwonimy do Państwa w razie konieczności i prosimy o odbieranie telefonu. Warto zapisać sobie telefony do pracowni oraz do prowadzącego. 

Sekretariat / informacje o kursie – informacje o kursie, zapisach, pytania dot. zajęć, płatności etc.:

Julia Wieczorkiewicz

Agnieszka Ibek
Martyna Milczarek
tel: 575 060 769
pracownia@dominwro.pl

Prowadząca pracownie
Paulina Strumińska: 
tel: 662 486 691

Można odrobić zajęcia, na których się nie było. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem na pracownia@dominwro.pl w celu ustalenia terminu. 

Opinie uczestników zajęć

Ola Rokita
Ola RokitaStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Zapisanie się na kurs w Dominie było chyba najlepszą decyzją jaką podjęłam w życiu. Ciężko opisać słowami atmosferę tu panującą, bezinteresowne zaangażowanie prowadzących z jakim nie spotkałam się nigdzie, nigdy wcześniej, ogromną pomoc, wiedzę, motywację którą tu otrzymałam i możliwość ciągłego rozwoju na tak wielu płaszczyznach. Domin to mój drugi dom i to miejsce, jak i wszyscy cudowni ludzie, których tu poznałam zajmują szczególne miejsce w moim sercu, szczerze polecam każdemu❤️
Magda Jarosz
Magda JaroszStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Domin to przede wszystkim ludzie tworzący to miejsce-prowadzący pełni pasji, zaangażowania i cierpliwości, potrafiący przekazać swoją wiedzę w sposób zrozumiały dla każdego. Dzięki uczęszczaniu na kurs nie tylko dostałam się na wymarzone studia na Wydziale Architektury, ale także zaraziłam się pasją do rysunku oraz nauczyłam się pracowitości i że dzięki niej możemy osiągać kolejne postawione sobie cele i spełniać marzenia. Domin to cudowne miejsce! Idealne zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z rysunkiem, jak i już zaawansowanych, dla osób, które marzą o studiach na ASP i Architekturze oraz dla pasjonatów i hobbystów. Z całego serca polecam każdemu!❤️
Ola Krzak
Ola KrzakStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
KOCHAM DOMIN!! Dołączyłam na kurs architektury zaledwie 5 miesięcy temu mając małe nadzieje na to, że uda mi się ogarnąć cały materiał i podszkolić swoje umiejętności na tyle by dostać się na architekturę. Ale wparcie jakie tu otrzymałam, wspaniała atmosfera na zajęciach i cudowni ludzie sprawili, że uwierzyłam w siebie i tym samym zdałam egzaminy, a w październiku rozpoczynam studia na wymarzonym wydziale architektury!! � Z całego serca dziękuję każdemu kto przyczynił się do tego i za wszystkie cenne rady, które już nie raz mi się przydały i na pewno będzie jeszcze wiele okazji by je wykorzystać �
Ania Gargol
Ania GargolStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Domin pomógł mi się rozwinąć artystycznie, chociaż sama na początku w siebie nie wierzyłam. Dzięki super atmosferze i jeszcze lepszych prowadzących dostałam się na wymarzone studia! Dziękuję ❤️
Poprzedni
Następny

Do zobaczenia na zajęciach!