INTENSYWNY KURS DO EGZAMINÓW WSTĘPNYCH

Czas pozostały do egzaminów wstępnych na Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na intensywny kurs rysunku podczas maratonu przygotowującym do Egzaminów na Architekturę.

Jeżeli chcesz poprawić swój warsztat rysunkowy i do końca wykorzystać czas do egzaminów wstępnych to dobrze trafiłeś. Podczas maratonu przeprowadzamy zarówno zajęcia z postaci sztalugowej niezbędnej na egzaminie oraz rysunek z wyobraźni. Skondensowanie tak dużej ilości zajęć i codzienne rysowanie dają niesamowite postępy w krótkim czasie.

Najbardziej intensywne zajęcia we Wrocławiu, to jeden z powodów przez które nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki na egzaminach wstępnych.

Uwaga! Maraton przedegzaminacyjny skierowany jest do osób które już rysują. Nie przerabiamy na nim podstaw, tylko skupiamy się na rozwiązywaniu zagadnień egzaminacyjnych.

Na czym polega Maraton Egzaminacyjny?

Egzaminy wstępne na Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej składają się z 2 etapów polegających na zadaniach rysunkowych:

  •  rysunek modela/modelki z natury
  • rysunek z wyobraźni

    Oba etapy to 660 punktów – więcej niż część maturalna!

Maraton składa się z 4 tygodni zajęć na których przerobisz wszystkie tematy potrzebne do egzaminu z wyobraźni. W planie maratonu znajdziesz:
  •  przypomnienie wszystkich zagadnień do egzaminów wstępnych
  •  zajęcia przygotowujące do egzaminu z wyobraźni 
  • omówienia, zestawienia i ocenę prac 
  •  

Intensywny Kurs Do Egzaminów wstępnych odbywa się w godzinach porannych od poniedziałku do piątku. Po maturze a przed egzaminami.

Dla kogo?

Jeżeli chcesz poprawić swój warsztat rysunkowy i do końca wykorzystać czas do egzaminów wstępnych to dobrze trafiłeś. Podczas maratonu przeprowadzamy zarówno zajęcia z postaci sztalugowej niezbędnej na egzaminie oraz rysunku z wyobraźni. Skondensowanie tak dużej ilości zajęć i codzienne rysowanie dają niesamowite postępy w krótkim czasie.

Najbardziej intensywne zajęcia we Wrocławiu, to jeden z powodów przez które nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki na egzaminach wstępnych.

Maraton przedegzaminacyjny skierowany jest do osób które już rysują. Przypominamy podstawy, ale głównie skupiamy się na rozwiązywaniu zagadnień egzaminacyjnych.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Czas pozostały do zgarnięcia zniżki 100% za maraton

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Do zobaczenia na zajęciach