fbpx

Rysunek to nasza pasja!

Największa szkoła rysunku i malarstwa w Polsce, prowadzona przez architektów i artystów – pasjonatów rysunku i malarstwa. Na zajęciach oprócz merytorycznej wiedzy, przekażemy Ci pasję do tworzenia sztuki, a nauka u nas da satysfakcje i motywacje do dalszego rozwoju.  Każdemu z naszych uczniów poświęcamy maksimum uwagi, dzięki temu osiągniesz szybki postęp w krótkim czasie.

Zapraszamy do galerii prac naszych uczniów.

Szkoła rysunku Domin Wrocław  to również możliwość korzystania z zajęć, warsztatów i plenerów prowadzonych przez wszystkie filie DOMINa:
Domin Warszawa
Domin Poznań
Domin Gdańsk
Domin Kraków
Domin Radom
Domin Katowice
Domin Łódź

Wrocławska szkoła rysunku

dlaczego warto uczyć się u nas:
szkoła rysunku domin wrocław – OKOLICa:

Pracownia znajduje się na pierwszym piętrze kamienic z 1900 roku, przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 40. obok skrzyżowania z ulicą Świdnicka. To 11 minut pieszo wzdłuż ul. Piłsudskiego lub jeden przystanek tramwajem z Dworca Głównego PKP. Bezpośrednie sąsiedztwo przystanku Arkady (Capitol) umożliwia szybki dojazd z każdego miejsca we Wrocławiu. W pracowni znajdziesz wszystkie potrzebne sprzęty takie jak sztalugi, deski do rysowania i malowania, manekiny i inne.  W okolicy znajdują się najpiękniejsze zabytki Wrocławia i centra kultury takie jak Teatr Polski, Teatr Muzyczny Capitol, DCF , Narodowe Forum Muzyki czy Szkoła Muzyczna. Jeżeli zgłodniejesz w pobliżu znajdziesz wiele lokali gastronomicznych. Dla zmotoryzowanych dobra wiadomość, parkingi wokół pracowni w weekendy są bezpłatne.