Intensywny kurs PRZYGOTOWUJĄCY do egzaminów wstępnych - ARCHITEKTURA

dla osób, które nie uczestniczyły wcześniej w zajęciach w naszej pracowni

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na intensywny kurs rysunku podczas maratonu przygotowującym do Egzaminów na Architekturę.

Jeżeli chcesz poprawić swój warsztat rysunkowy i do końca wykorzystać czas do egzaminów wstępnych to dobrze trafiłeś. Podczas intensywnego kursu przeprowadzamy zarówno zajęcia z postaci jak i rysunek z wyobraźni, które są niezbędne na egzaminie. Skondensowanie tak dużej ilości zajęć i codzienne rysowanie dają niesamowite postępy w krótkim czasie.

Najbardziej intensywne zajęcia we Wrocławiu, to jeden z powodów przez które nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki na egzaminach wstępnych.

Uwaga! Intensywny kurs skierowany jest do osób, które nie uczestniczyły w zajęciach z rysunku w naszej pracowni. Jeżeli jesteś naszym uczniem mamy dla Ciebie maraton przedegzaminacyjny

Co czwarty student WAPWr to uczeń Domina! Dołącz do nich!

Na czym polega Maraton Egzaminacyjny?

Egzaminy wstępne na Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej składają się z 2 etapów polegających na zadaniach rysunkowych:

 • rysunek modela/modelki z natury
 • rysunek z wyobraźni

  Oba etapy to 660 punktów – więcej niż część maturalna!

Maraton składa się z 4 tygodni zajęć na których przerobisz wszystkie tematy potrzebne do egzaminu. W planie maratonu znajdziesz:
 •  przypomnienie wszystkich zagadnień do egzaminów wstępnych
 • zajęcia z rysowania postaci egzaminacyjnej 
 •  zajęcia przygotowujące do egzaminu z wyobraźni 

Intensywny Kurs Do Egzaminów wstępnych odbywa się w godzinach 9:00 – 13:00 od poniedziałku do piątku. 

Dla kogo?

Jeżeli chcesz poprawić swój warsztat rysunkowy i do końca wykorzystać czas do egzaminów wstępnych to dobrze trafiłeś. Podczas maratonu przeprowadzamy zarówno zajęcia z postaci sztalugowej niezbędnej na egzaminie oraz rysunku z wyobraźni. Skondensowanie tak dużej ilości zajęć i codzienne rysowanie dają niesamowite postępy w krótkim czasie.

Najbardziej intensywne zajęcia we Wrocławiu, to jeden z powodów przez które nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki na egzaminach wstępnych.

Intensywny Kurs przygotowaliśmy dla osób, które nie uczyły się wcześniej rysunku w naszej pracowni, ale już rysują – przynajmniej na poziomie podstawowym. Przypominamy podstawy, ale głównie skupiamy się na rozwiązywaniu zagadnień egzaminacyjnych.

Kiedy?

Maraton organizowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 13:00

W dniach 22 maja – 16 czerwca

Cennik Maratonu

Opłata za tydzień zajęć

Kurs trwa 4 tygodnie - zapisu można dokonywać na wybrane
549 tydzień zajęć
 • 4 godziny zajęć dziennie
 • codzienne zestawienie i oceny wykonanych prac
 • 5 dni w tygodniu
 • 4 tygodnie zajęć
Ilość miejsc na zajęcia jest ściśle ograniczona. O przyjęciu na kurs decyduje zaksięgowanie opłaty na naszym koncie. Wysłanie formularza jest jedynie wyrażeniem chęci uczestnictwa. W razie braku miejsc o przyjęciu decyduje na kurs decyduje kolejność wpłat.

Co przynieść na zajęcia?

 • arkusz papieru (brystol) a3 czyli blok techniczny – 1-4 szt. na zajęcia 
 • kartki a4 – może być papier ksero, blok rysunkowy
 • ołówki 3b – 5b
 • gumka chlebowa
 • temperówka z pojemniczkiem
 • teczka formatu B2 (50×70 cm) – pamiętaj, że nie nosimy rysunków w tubach

Opinie uczestników zajęć

Ola Rokita
Ola RokitaStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Zapisanie się na kurs w Dominie było chyba najlepszą decyzją jaką podjęłam w życiu. Ciężko opisać słowami atmosferę tu panującą, bezinteresowne zaangażowanie prowadzących z jakim nie spotkałam się nigdzie, nigdy wcześniej, ogromną pomoc, wiedzę, motywację którą tu otrzymałam i możliwość ciągłego rozwoju na tak wielu płaszczyznach. Domin to mój drugi dom i to miejsce, jak i wszyscy cudowni ludzie, których tu poznałam zajmują szczególne miejsce w moim sercu, szczerze polecam każdemu❤️
Magda Jarosz
Magda JaroszStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Domin to przede wszystkim ludzie tworzący to miejsce-prowadzący pełni pasji, zaangażowania i cierpliwości, potrafiący przekazać swoją wiedzę w sposób zrozumiały dla każdego. Dzięki uczęszczaniu na kurs nie tylko dostałam się na wymarzone studia na Wydziale Architektury, ale także zaraziłam się pasją do rysunku oraz nauczyłam się pracowitości i że dzięki niej możemy osiągać kolejne postawione sobie cele i spełniać marzenia. Domin to cudowne miejsce! Idealne zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z rysunkiem, jak i już zaawansowanych, dla osób, które marzą o studiach na ASP i Architekturze oraz dla pasjonatów i hobbystów. Z całego serca polecam każdemu!❤️
Ola Krzak
Ola KrzakStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
KOCHAM DOMIN!! Dołączyłam na kurs architektury zaledwie 5 miesięcy temu mając małe nadzieje na to, że uda mi się ogarnąć cały materiał i podszkolić swoje umiejętności na tyle by dostać się na architekturę. Ale wparcie jakie tu otrzymałam, wspaniała atmosfera na zajęciach i cudowni ludzie sprawili, że uwierzyłam w siebie i tym samym zdałam egzaminy, a w październiku rozpoczynam studia na wymarzonym wydziale architektury!! � Z całego serca dziękuję każdemu kto przyczynił się do tego i za wszystkie cenne rady, które już nie raz mi się przydały i na pewno będzie jeszcze wiele okazji by je wykorzystać �
Ania Gargol
Ania GargolStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Domin pomógł mi się rozwinąć artystycznie, chociaż sama na początku w siebie nie wierzyłam. Dzięki super atmosferze i jeszcze lepszych prowadzących dostałam się na wymarzone studia! Dziękuję ❤️

Jak trafić?

Ilość miejsc na zajęcia jest ściśle ograniczona. O przyjęciu na kurs decyduje zaksięgowanie opłaty na naszym koncie. Wysłanie formularza jest jedynie wyrażeniem chęci uczestnictwa. W razie braku miejsc o przyjęciu decyduje na kurs decyduje kolejność wpłat.

do zobaczenia na zajęciach!