fbpx

Intensywny kurs PRZYGOTOWUJĄCY do egzaminów wstępnych - ARCHITEKTURA

dla osób, które nie uczestniczyły wcześniej w zajęciach w naszej pracowni

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na intensywny kurs rysunku podczas maratonu przygotowującym do Egzaminów na Architekturę.

Jeżeli chcesz poprawić swój warsztat rysunkowy i do końca wykorzystać czas do egzaminów wstępnych to dobrze trafiłeś. Podczas intensywnego kursu przeprowadzamy zarówno zajęcia z postaci jak i rysunek z wyobraźni, które są niezbędne na egzaminie. Skondensowanie tak dużej ilości zajęć i codzienne rysowanie dają niesamowite postępy w krótkim czasie.

Najbardziej intensywne zajęcia we Wrocławiu, to jeden z powodów przez które nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki na egzaminach wstępnych.

Uwaga! Intensywny kurs skierowany jest do osób, które nie uczestniczyły w zajęciach z rysunku w naszej pracowni. Jeżeli jesteś naszym uczniem mamy dla Ciebie maraton przedegzaminacyjny

Kreatywna atmosfera!
Przyjemnie i twórczo spędzony czas!

Co czwarty student WAPWr to uczeń Domina! Dołącz do nich!

Na czym polega Maraton Egzaminacyjny?

Egzaminy wstępne na Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej składają się z 2 etapów polegających na zadaniach rysunkowych:

 • rysunek modela/modelki z natury
 • rysunek z wyobraźni

  Oba etapy to 660 punktów – więcej niż część maturalna!

Maraton składa się z 4 tygodni zajęć na których przerobisz wszystkie tematy potrzebne do egzaminu. W planie maratonu znajdziesz:
 •  przypomnienie wszystkich zagadnień do egzaminów wstępnych
 • zajęcia z rysowania postaci egzaminacyjnej 
 •  zajęcia przygotowujące do egzaminu z wyobraźni 

Intensywny Kurs Do Egzaminów wstępnych odbywa się w godzinach 9:00 – 13:00 od poniedziałku do piątku. 

Dla kogo?

Jeżeli chcesz poprawić swój warsztat rysunkowy i do końca wykorzystać czas do egzaminów wstępnych to dobrze trafiłeś. Podczas maratonu przeprowadzamy zajęcia z rysunku z wyobraźni. Skondensowanie tak dużej ilości zajęć i codzienne rysowanie dają niesamowite postępy w krótkim czasie.

Najbardziej intensywne zajęcia we Wrocławiu, to jeden z powodów przez które nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki na egzaminach wstępnych.

Intensywny Kurs przygotowaliśmy dla osób, które nie uczyły się wcześniej rysunku w naszej pracowni, ale już rysują – przynajmniej na poziomie podstawowym. Przypominamy podstawy, ale głównie skupiamy się na rozwiązywaniu zagadnień egzaminacyjnych.

Prowadzimy również zapisy na osobne zajęcia z postaci sztalugowej, która również jest elementem egzaminu. Zapisy znajdziesz po wejściu w LINK

Kiedy?

Maraton organizowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 13:00

W dniach 31 maja – 26 czerwca

UWAGA! Jeden dzień maratonu odbędzie się w niedzielę 23.06 9.00 – 13.00

Cennik Maratonu

Opłata za tydzień zajęć

Kurs trwa 4 tygodnie - zapisu można dokonywać na wybrane
549 tydzień zajęć
 • 4 godziny zajęć dziennie
 • codzienne zestawienie i oceny wykonanych prac
 • 5 dni w tygodniu
Ilość miejsc na zajęcia jest ściśle ograniczona. O przyjęciu na kurs decyduje zaksięgowanie opłaty na naszym koncie. Wysłanie formularza jest jedynie wyrażeniem chęci uczestnictwa. W razie braku miejsc o przyjęciu decyduje na kurs decyduje kolejność wpłat.

Co przynieść na zajęcia?

 • arkusz papieru (brystol) B2 – 1-4 szt. na zajęcia 

 • kartki a4 – może być papier ksero, blok rysunkowy

 • ołówki 3b – 5b

 • gumka chlebowa

 • temperówka z pojemniczkiem

 • teczka formatu B2 (50×70 cm) – pamiętaj, że nie nosimy rysunków w tubach

Opinie uczestników zajęć

Ola Rokita
Ola RokitaStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Zapisanie się na kurs w Dominie było chyba najlepszą decyzją jaką podjęłam w życiu. Ciężko opisać słowami atmosferę tu panującą, bezinteresowne zaangażowanie prowadzących z jakim nie spotkałam się nigdzie, nigdy wcześniej, ogromną pomoc, wiedzę, motywację którą tu otrzymałam i możliwość ciągłego rozwoju na tak wielu płaszczyznach. Domin to mój drugi dom i to miejsce, jak i wszyscy cudowni ludzie, których tu poznałam zajmują szczególne miejsce w moim sercu, szczerze polecam każdemu❤️
Magda Jarosz
Magda JaroszStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Domin to przede wszystkim ludzie tworzący to miejsce-prowadzący pełni pasji, zaangażowania i cierpliwości, potrafiący przekazać swoją wiedzę w sposób zrozumiały dla każdego. Dzięki uczęszczaniu na kurs nie tylko dostałam się na wymarzone studia na Wydziale Architektury, ale także zaraziłam się pasją do rysunku oraz nauczyłam się pracowitości i że dzięki niej możemy osiągać kolejne postawione sobie cele i spełniać marzenia. Domin to cudowne miejsce! Idealne zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z rysunkiem, jak i już zaawansowanych, dla osób, które marzą o studiach na ASP i Architekturze oraz dla pasjonatów i hobbystów. Z całego serca polecam każdemu!❤️
Ola Krzak
Ola KrzakStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
KOCHAM DOMIN!! Dołączyłam na kurs architektury zaledwie 5 miesięcy temu mając małe nadzieje na to, że uda mi się ogarnąć cały materiał i podszkolić swoje umiejętności na tyle by dostać się na architekturę. Ale wparcie jakie tu otrzymałam, wspaniała atmosfera na zajęciach i cudowni ludzie sprawili, że uwierzyłam w siebie i tym samym zdałam egzaminy, a w październiku rozpoczynam studia na wymarzonym wydziale architektury!! � Z całego serca dziękuję każdemu kto przyczynił się do tego i za wszystkie cenne rady, które już nie raz mi się przydały i na pewno będzie jeszcze wiele okazji by je wykorzystać �
Ania Gargol
Ania GargolStudentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej
Czytaj więcej
Domin pomógł mi się rozwinąć artystycznie, chociaż sama na początku w siebie nie wierzyłam. Dzięki super atmosferze i jeszcze lepszych prowadzących dostałam się na wymarzone studia! Dziękuję ❤️

do zobaczenia na zajęciach!