wrocławska szkoła rysunku ferie

FERIE 2019 – intensywny kurs rysunku

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH PODCZAS INTENSYWNEGO KURSU RYSUNKU. TO SZANSA, ŻEBY W KRÓTKIM CZASIE ZNACZĄCO PODNIEŚĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI I WARSZTAT RYSUNKOWY. SPĘDŹ Z NAMI TWÓRCZO I KREATYWNIE FERIE ZIMOWE W PRACOWNI DOMIN WROCŁAW!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

KURS FERIOWY 2019

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY, OD 15 DO 28 STYCZNIA 2018. PODCZAS INTENSYWNEGO KURSU W FERIE ZIMOWE ZAJĘCIA TRWAJĄ 3 GODZINY I ODBYWAJĄ SIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY WŁĄCZNIE.
CODZIENNE RYSOWANIE W TAKIEJ FORMIE POZWALA OSIĄGNĄĆ BARDZO DUŻE POSTĘPY W KRÓTKIM CZASIE.

Dla Kogo?

Zajęcia w  2 grupach wiekowych
12 – 15 lat.  (7 klasa szkoły podstawowej –  3 gimnazjum) – Domin Junior
16 lat wzwyż (1 klasa liceum wzwyż)

PODCZAS FERII ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W GODZINACH 10.00 – 13.00

Rodzaje zajęć:
1) INTENSYWNY KURS RYSUNKU – OD PODSTAW

360ZŁ/TYDZIEŃ – można zapisać się na jeden lub oba tygodnie ferii

CAŁY TRYMESTR W DWA TYGODNIE ! DLA TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ PRZYSPIESZYĆ Z EGZAMINAMI NA UCZELNIE WYŻSZE LUB NIE MOGĄ DOJECHAĆ DO NAS W ROKU SZKOLNYM.

KURS JEST PRZEZNACZONY ZARÓWNO DLA KANDYDATÓW NA UCZELNIE WYŻSZE JAK I HOBBYSTÓW CHCĄCYCH ROZWINĄĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI W RYSUNKU.

NA TYCH ZAJĘCIACH MASZ OKAZJĘ W KRÓTKIM CZASIE ZNACZĄCO POPRAWIĆ SWÓJ WARSZTAT RYSUNKOWY NAWET JEŻELI WCZEŚNIEJ NIE RYSOWAŁEŚ.
RYSUJEMY TEMATY, KTÓRE ZWYKŁE GRUPY PRZERABIAJĄ PODCZAS ROKU SZKOLNEGO.
W DWA TYGODNIE MOŻESZ ZROBIĆ TO CO INNI W 3 MIESIĄCE!

Po tym kursi można dołączyć do grup które maja zajęcia w roku szkolnym i rozpoczęły zajęcia we wrześniu.  Jeżeli chcesz dogonić innych w drodze na studia – te zajęcia są dla Ciebie! 

2) INTENSYWNY KURS RYSUNKU / ZAAWANSOWANY – dla osób które już rysują.

360ZŁ/TYDZIEŃ

ZDAJESZ W TYM ROKU I CHCESZ INTENSYWNIE SIĘ PRZYGOTOWAĆ? NA TYCH ZAJĘCIACH SKUPIMY SIĘ NA TEMATACH EGZAMINACYJNYCH I NA TYM JAK SKUTECZNIE SOBIE Z NIMI RADZIĆ. BARDZO INTENSYWNE PRZYGOTOWANIE Z RYSUNKU Z NATURY ORAZ Z WYOBRAŹNI.
PODCZAS ZAJĘĆ NAPRZEMIENNIE RYSUJEMY SYMULACJE EGZAMINÓW Z WYOBRAŹNI I POSTAĆ SZTALUGOWĄ

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS ZAAWANSOWANY PROSIMY O TAKĄ WIADOMOŚĆ PRZY ZAPISIE W POLU “UWAGI”. W PRZECIWNYM WYPADKU ZAPISUJEMY SIĘ NA KURS PODSTAWOWY.

3) dOMIN jUNIOR – iNTENSYWNY KURS DLA OSÓB W WIEKU 12 – 15 LAT.

ZAJĘCIA DLA OSÓB W WIEKU 12 – 15 LAT KTÓRE CHCĄ ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z RYSUNKIEM, LUB JUŻ RYSUJĄ I CHCĄ ZNACZĄCO POPRAWIĆ SWÓJ WARSZTAT, ZGŁĘBIĆ ZASADY PERSPEKTYW ORAZ TAJNIKI KOMPOZYCJI.
KURSANCI PRZECHODZĄ SPECJALNY PROGRAM DOPASOWANY DO ICH GRUPY WIEKOWEJ, W KTÓRYM ZAWIERA SIĘ ELEMENTARNA WIEDZA POZWALAJĄCA TWORZYĆ WSPANIAŁE PROFESJONALNE PRACE.

ZAPISYWAĆ  MOŻNA SIĘ NA WYBRANY TYDZIEŃ LUB NA OBA TYGODNIE – PRZY ZAPISIE NA DWA TYGODNIE PROGRAM ZAJĘĆ SIĘ NIE POWTARZA, CAŁY CZAS REALIZUJEMY NOWE TEMATY.

I TYDZIEŃ : 15 -20 STYCZEŃ

II TYDZIEŃ : 22-27 STYCZEŃ

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

KONTAKT:
791 407 115
DOMIN.WROCLAW@GMAIL.COM